رکاب فیلی

رکاب فیلی ساده

رکاب فیلی از لحاظ ساختار رکابی کاملا ساده است. یک از متداول ترین رکاب ها است و از زمان های قدیم توسط هنرمندان ساخته و پرداخته می شده است. رکاب فیلی به عنوان طرح اولیه برای ساخت انواع دیگر رکاب (شکوفه، شیاری، حصیری، ناودانی، چهار اشک طاووسی، خورشیدی و …) مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات رکاب و نگین :
رکاب: فیلی ساده(حاج رمضان)
جنس : نقره
نگین : عقیق کهنه خطی

نحوه ی سفارش محصول :

شما می توانید برای سفارش این نوع رکاب و نگین مورد نظر خود باشماره های 09191433767 یا 09191438690 تماس بگیرید و یا با مراجعه به کانال تلگرامی opaalart@ و پیج اینستاگرام opaalart@ دایرکت بفرستید.

راهنمای نگهداری:

نقره یکی از فلزات گرانبهای جهان است که زیبایی، جلا و درخشندگی خاصش باعث شده در ساخت جواهرات، لوازم تزئینی و انواع ظروف مورد استفاده قرار گیرد. از آنجایی که این فلز خاصیت اکسیداسیون و میکروب زدایی دارد نکات کاربردی در نگهداری آن را باید رعایت کرد. تعریق بدن (در اینجا انگشتان دست) می تواند در دراز مدت موجب سیاه شدن رنگ نقره شود. برای جلوگیری از تغییر رنگ نقره، استادکاران این هنر از روش ایزوله(ترکیب فلزاتی دیگر با نقره) استفاده می کنند که البته این لایه ی به کار رفته نیز به مرور زمان اصطلاحا خورده خواهد شد. هنرمندان گالری اُپال در 70 الی 80 درصد مواقع از این لایه ی ایزوله در ساخت رکاب هایی از جنس نقره استفاده می کنند. نقره فلزی است که با انواع اسید ها( صنعتی، غیر صنعتی و اسیدهای خوراکی) و همچنین انواع بازها( آبلیمو، آبغوره، انواع مواد شوینده و…) واکنش نشان می دهد. همچنین در مواقع استحمام نیز باید مراقب بود و از به همراه داشتنش اجتناب کرد.از آنجایی که نقره فلزی است با خاصیت چکش کاری (نرم بودن) باید از ضرب دیدگیه آن نیز جلوگیری شود.

با سپاس

تیم گالری هنری اُپال آرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *